top of page

SÜNNIPÄEVAMATKAD

 

Sünnipäev looduses on hea valik lastele ja noortele, kes armastavad värskes õhus tegutseda, naudivad liikumist ja mängimist ning kes on hinges uudishimulikud seiklejad.

 

Muidugi sobib sedasorti sünnipäev ka rahulikuma loomuga uurijatele ja avastajatele ning neile, kes veel metsas müttamise mõnusid enda jaoks avastanud pole.
1. Aitame sul paika panna õuesünnipäeva koha, ajakava ja lihtsa juhendi külalistele saatmiseks.

2. Anname nõu metsa sobiva menüü ja kaasa võetava varustuse osas.

3. Sünnipäeva alguses viime läbi tutvumismängu ja räägime läbi looduses liikumise reeglid. Soovime, et kõigil oleks tore ja turvaline.

4. Seejärel lähme retkele, kus teeme nii jutu- kui ka mängu- ja uurimispause.

5. Jõudes piknikupaika laulame ühiselt sünnipäevalaulu ja saate külalisi kostitada. Võimalusel mängime veel midagi.

6. Lõpuks matkame kõik üheskoos alguspunkti tagasi või siis jätab retkejuht teie kamba veel omapead pidu jätkama.

Kuidas abiks oleme?

Kas paneme plaani paika?

Sünnipäevamatkad sobivad kõigile alates 3. eluaastast. Sünnipäeva kestus oleneb teie soovidest ja laste vanusest. Enamasti võime arvestada 1,5-3 tunniga.

Aardejahiga sünnipäeval liigub retkejuht tavaliselt lastega koos ja keegi kuskil iseseisvalt ekslema ei pea. Aardejahti teeme metsaradadel aga soovi korral ka sünnipäevalapse koduhoovis.

Meie retkejuht on matkal toredaks teenäitajaks, kes räägib looduslugusid, annab nuputamiseks ülesandeid, juhendab mänge, pakub välja parima piknikukoha ja aitab teid igati ühe meeldejääva sünnipäeva läbiviimisel.

 

Temale toeks ootame retkele vähemalt üht täiskasvanut. Ülejäänud emmed-issid võivad seni rõõmsalt lõkkeplatsil või piknikupaigas lapsi oodata.

Peame oluliseks, et iga väike sünnipäevakülaline saaks matkal piisavalt tähelepanu, seetõttu soovitame sünnipäevale kutsuda kuni 15 last. Aga eks hakkama saame ka pisut suurema kambaga.

Hind oleneb mitmest tegurist - asukohast, laste arvust, programmi teemast ja vajalikust eeltööst. Enamasti jääb see vahemikku 180- 380 eurot.

bottom of page